Gotujemy

„Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia.” George Bernard Show

Temu stwierdzeniu chyba nikt nie zaprzeczy, wszyscy uwielbiamy jeść – gotować oczywiście już mniej 😉 Wychodzimy Wam naprzeciw przedstawiając dobre, szybkie i smaczne przepisy, dzięki którym gotowanie nie będzie już więcej męczące.

Matka natura dała nam miliony różnych przypraw i produktów, które możemy przyrządzić na wiele sposobów. Kuchnia ewoluowała wraz z człowiekiem, postęp technologiczny także przyniósł większe możliwości dla kucharzy, którzy wymyślają coraz to bardziej fikuśne dania dla najbardziej wybrednych klientów. My  nie proponujemy Wam ekstremalnej i drogiej kuchni, lecz jedną z najpyszniejszych na świecie. Włoska kuchnia, gdyż o niej mowa, odzwierciedla w pełni różnorodność Italii, jej historię, tradycję, piękno i wyśmienity smak. Sztuka gotowania we Włoszech rozwijała się na przestrzeni wieków, a swoje kulinarne apogeum osiągnęła w epoce renesansu. Właśnie wtedy zrodziła się moda na szkoły sztuki kulinarnej, które po dziś dzień kształcą najlepszych na świecie kucharzy.

Jedzenie

O kuchni włoskiej można pisać bez końca, opisując każdy z kilkuset rodzajów makaronów, desery czy najsłynniejszy placek z ciasta makaronowego na świecie – pizzę. Dania włoskie królują w wielu restauracjach na całym świecie, które swoją popularność zdobyły nie tylko przez wyśmienity smak, ale również szybkością i prostotą przyrządzenia potraw. Włosi, chociaż gotują szybko, długo rozkoszują się swoimi potrawami oraz towarzyszącymi posiłkom biesiadami. Chcemy podzielić się przepisami kuchni włoskiej, które mamy nadzieje wejdą do Waszego codziennego jadłospisu. Smacznego!

Jak pisał Herbert George Wells “Jadło określa świadomość”, nasze jadło określa nam dobry włoski smak.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Gotujemy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s